Kanguru Modelleri Püf Noktaları

Kanguru Modelleri Püf Noktaları

Kanguru Modelleri Püf Noktaları anneler arasında kulaktan kulağa oyunu gibi hızla yayılır. Bunu kontrol edemezsiniz zaten etmeye de gerek yoktur. Yüzlerce binlerce anne herhangi bir şekilde bir biri ile çok hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirler. Günümüzde teknolojik nimetleri de işin içine katacak olursak akşamdan sabaha binlerce annenin tecrübesini deneyimini analiz edebilir ve kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Aslında bir çok anne kafasında az çok bir kaç ürüne karar verir ve onlar için tiyolar almaya çalışırlar. Ergonomik kanguru nedir?

Peki Kanguru Satın Almanın Püf Noktaları Neler Olabilir?

İlk akla gelen fiyat performans gibi. Yani alacağınız kanguruyu uzun soluklu ve sağlam bir şekilde kullanabilecek misiniz? Modası geçecek mi? Renkleri aynısı gibi kalacak mı? Doğa ortamında bir gezintiye uygun mu? Sınırları zorladınız kayak yapacaksınız kullanılabilir mi? (Bu arada kanguru ile yapılamayacak aktiviteleri incelemenizde fayda var.) Yani anneden anneye babadan babaya değişkenlik gösteren bir durum olsada bazı konular değişmez. Nedir bu sabit noktalar? 

  • Sağlıklı olmalı, (Kalça Çıkıklığına Dikkat Etmek Gerekir. Dünya Kalça Sağlığı Örgütü)
  • Taşıyanı yormamalı,
  • Ağrı yapmamalı,
  • Ağırlığı çok iyi bir şekilde dağıtmalı,
  • Çocuk/Bebek içerisinde ferah bir şekilde taşınabilmeli,
  • Taşıma konumu sınırlandırılmamalı (her yöne kanguru kullanan ailelerimizin özgür taşıma arzuları),
  • Ergonomik bir kanguru olmalı,
  • Kullanılan malzemeler sağlıklı ve kaliteli olmalı,

 

Kanguru Modelleri Püf Noktaları Saymakla Bitmez

Evet yukarda çok sık karşılaşılan ana başlıklardan bazılarını sizler için derlemeye çalışsakta bu liste uzar gider. Vlogger anneler, blogger anneler, sadece anneler, ev hanımı anneler, çalışan anneler kısacası bu işin duayenleri anneler. Hepsinin ortak yargısı sizlere fikir verecektir. Bugünün imkanlarını iyi kullanmak gerekir. Ürün almadan önce artıları eksileri size sağlayacağı avantajlar ve de dezavantajlar hepsini iyi hesaplamak gerekir.

Her zaman dediğimiz gibi yine de kararsız kalırsanız ve teknik bilgi ihtiyacınız olursa çekinmeden bize yazabilir, destek talep edebilirsiniz. Biz de her anneye her bütçeye her bebeğe farklı bir çözüm vardır.

Mamadusbaby Ailesi.