Kanguru Modelleri Püf Noktaları

Kanguru Modelleri Püf Noktaları

Kanguru Modelleri Püf Noktaları anneler arasında kulaktan kulağa oyunu gibidir. Dahası bunu kontrol edemezsiniz zaten etmeye de gerek yoktur. Çünkü yüzlerce binlerce anne herhangi bir şekilde bir biri ile çok hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirler. Ayrıca günümüzde teknolojik nimetleri de işin içine katınca, akşamdan sabaha binlerce annenin tecrübesini deneyimini analiz edebiliriz. Üstelik bu analizlere bağlı olarak da kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Aslında bir çok anne kafasında az çok bir kaç ürüne karar verir ve onlar için tüyolar almaya çalışırlar. Ergonomik kanguru nedir?

Kanguru Satın Almanın Püf Noktaları Nedir?

İlk akla gelen fiyat performans gibi. Yani alacağınız kanguruyu uzun soluklu ve sağlam bir şekilde kullanabilecek misiniz? Modası geçecek mi? Renkleri aynısı gibi kalacak mı? Doğa ortamında bir gezintiye uygun mu? Sınırları zorladınız kayak yapacaksınız kullanılabilir mi? (Bu arada kanguru ile yapılamayacak aktiviteleri incelemenizde fayda var.) Yani anneden anneye babadan babaya değişkenlik gösteren bir durum olsada bazı konular değişmez. Nedir bu sabit noktalar? 

  • Sağlıklı olmalı, (Kalça Çıkıklığına Dikkat Etmek Gerekir. Dünya Kalça Sağlığı Örgütü)
  • Taşıyanı yormamalı,
  • Ağrı yapmamalı,
  • Ağırlığı çok iyi bir şekilde dağıtmalı,
  • Kangurunuzla Çocuğunuzu/Bebeğinizi ferah bir şekilde taşıyabilirsiniz,
  • Taşıma konumu sınırlandırılmamalı (her yöne kanguru kullanan ailelerimizin özgür taşıma arzuları),
  • Ergonomik bir kanguru olmalı,
  • Kullanılan malzemeler sağlıklı ve kaliteli olmalı,

Kanguru Fiyat Araştırması

Bizim için her anne mükemmeldir. Ama bazıları daha mükemmeldir. Çünkü onlar her anlamda annelik iç güdülerini tam kapasite kullanırlar. Yani olay her ne kadar basit bir bebek taşıyıcı gibi görünse de tam olarak öyle değildir. Dolayısıyla annemiz araştırır. Çünkü bu kanguruların bir birlerinden farkları olmalıdır. Aslında bir çok yönden farklılıkları vardır. Mesela fiyatları farklıdır. Üretim yerleri ve şekilleri farklıdır. Hatta kullanılan malzemeler bile farklıdır. İşte bu noktada çevresel faktörler iyi ele alınmalıdır. Belki sizden önce bir arkadaşınız almıştır. Yada komşunuzda görmüş olabilirsiniz. Bir çok farklı platformda farklı şekillerle karşılaşmış olabilirsiniz. Bunların hepsini toplu olarak değerlendirdiğinizde aslında alacağınız kanguru modeli de az çok belirmiş olacaktır. Değerlendirme sonuçlarınızın Mamadusbaby olması bizi de ayrıyeten mutlu edecektir.

Kanguru Modelleri Püf Noktaları Saymakla Bitmez

Evet yukarda çok sık karşılaşılan ana başlıklardan bazılarını sizler için derlemeye çalışsak ta bu liste uzar gider. Vlogger anneler, blogger anneler, sadece anneler, ev hanımı anneler, çalışan anneler kısacası bu işin duayenleri anneler. Hepsinin ortak yargısı sizlere fikir verecektir. Bugünün imkanlarını iyi kullanmak gerekir. Ürün almadan önce artıları eksileri size sağlayacağı avantajlar ve de dezavantajlar hepsini iyi hesaplamak gerekir.

Her zaman dediğimiz gibi yine de kararsız kalırsanız ve teknik bilgi ihtiyacınız olursa çekinmeden bize yazabilir, destek talep edebilirsiniz. Biz de her anneye her bütçeye her bebeğe farklı bir çözüm vardır.

Mamadusbaby Ailesi.