Ödeme Bilgileri

HESAP SAHİBİ: ALFA E TİCARET DANIŞMANLIK A.Ş
BANKA ADI: YAPI KREDİ BANKASI / TUNALI HİLMİ ŞUBESİ
IBAN:  TR04 0006 7010 0000 0048 6169 11

 

Ergonomik Kanguru İstiyorum, her ebeveynin en büyük hayalidir mükemmel bir kanguruya sahip olmak. Bebekler, çocuklar içinden hiç çıkmak istemesin… Anneler taşırken kuş gibi hissetsin hiç ağrıları sızıları olmasın. Bunlardan daha önemlisi sağlıklı bir kanguru olması. Kumaşın çok iyi seçilmiş ve testlerden geçirilmiş olması. Kumaş hava alıyor mu? Bebeğim içinde gerekli konfora ulaşabiliyor mu?  Aklınızda yüzlerce soru ile geliyorsunuz belki buraya… Bebek kanguru tavsiyeleri alıyorsunuz, anne ve babaların kanguru yorumlarını okuyorsunuz, uzmanları dinliyorsunuz hatta izliyorsunuz…

En iyi kanguru modelleri diye bir metnin ucundan yakalıyor ve peşine düşüyorsunuz. Sonuna kadar okuyan annelerimiz var. Bunların hepsi anne ve babalarımızın nasıl bir kanguru aradığını biliyor olmasının en güzel göstergeleridir. Yani kanguru almak için ya da bebeklerini kanguru ile bir yerden bir yere taşımak için kanguru satın almıyorlar. Nedensellik kuramı ile geliyorlar çağrı merkezimize. Sling mi alalım anakucağı mı? Her yöne ergonomik kanguru ile standart ergonomik kanguru arasında nasıl bir fark vardır? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Erkek bebekler için kanguru öneriniz var mıdır?

Mamadusbaby çağrı merkezinde ve sosyal medya iletişim araçlarında bu sorulara benzer binlerce soru gelmektedir. Satış uzmanı arkadaşlarımız gelen talepleri büyük bir özveri ile yanıtlamakta ve ebeveynlere doğru ürünü sunmaya çalışmaktadırlar. Geçtiğimiz yıl 1 milyon 248 bin 847 olan bebek sayısı ki bu bebeklerin yüzde 51,3’ü erkek, yüzde 48,7’si kızlardan oluşmaktadır. Bu kadar yenidoğan her halde yerinde duracak değil 🙂

Ergonomik Kanguru mu? Anakucağı mı? Puset mi?

Annelik ve babalık deneyimleri olması gerektiği gibi görecelidir. Hayatı nasıl yaşıyorsunuz bilemeyiz. Ama sürekli hareket halindeyseniz ve yerinizde duramıyorsanız ki çocuğunuzda sizinle birlikte bu aksiyona dahil olacaksa çözüm adresiniz az çok bellidir diyebiliriz. Şöyle güzel ergonomik her yöne bir kanguru ile sizi hiç bir şey durduramazdı. Çamaşır, bulaşık, pandemi, yoga, alışveriş… Aslında benzer araçlar benzer fonksiyonlara sahip. Burada olay daha çok taşıyıcı ile alakalı. Yani sizi ne daha az yoracaksa, sizi az yorarken bebeğinizi de rahat ettirecekse onu tercih etmelisiniz. Uzun süreli taşımalarda kanguru dışında bir taşıma aracı gerçek anlamda yorucu olacaktır.

Sizi Saran Bir Taşıyıcı

Hepinizin bildiği üzere kanguru omuzlarınızdan, belinizden, boynunuzdan sizi sarar sanki vücudunuzun bir parçası gibi olur. Taşınan yükü tüm vücuda orantılı bir şekilde aktarır. Böyle olunca yaptığınız gezintiler eziyetten ziyade keyifli anlara dönüşür. Bunun için neye dikkat ediyoruz? Taşıma kollarına, bel desteğine, omuz askılarına… Bu bahsettiğimiz özellikler gerçekten size konfor sağlayacaktır. Yine devam ediyoruz; kullanılan kumaş, astar bunlar da sağlık koşullarına uygun olmalıdır. Dikişler sağlam olmalıdır. Pasif emniyet çözümleri ile desteklenmelidir. Hem sizi hem bebeğinizi düşünen bir taşıma aracı olmalıdır. Son olarak atacağınız çığlık; “Ergonomik Kanguru İstiyorum” çığlığı olacaktır. Bebeğinizle mutlu bir yaşam sürmeniz dileğimizle.

Mamadusbaby Ailesi.