Ergonomik Bebek Taşıyıcı

Ergonomik Bebek Taşıyıcı

Ergonomik Bebek Taşıyıcı, bebeklere inanılmaz faydalar sağlıyor. Üstelik sadece bebeklere değil taşıyanlara da sayısız faydalar sağlıyor. Bebeğin duruşundan, gelişimine kadar oldukça fazla katkısı var. Aynı zamanda anne ve çocuk arasındaki manevi bağıda kuvvetlendirmektedir. Ergonomik bir bebek taşıyıcı satın almak her iki taraf içinde karlı bir alış veriş olacaktır. Özellikle ergonomik kanguru fiyatlarının değişkenlikleri bazen kafa karıştırmaktadır. Hatta anneler standart ergonomik kangurular ile her yöne ergonomik kanguruları bile karıştırmaktadır. Bunun yanında bir de yenidoğan kanguru modelleri vardır. Ebeveynler yenidoğan aparatlı kanguru olarak bilinen bu modelleride zaman zaman karıştırıyor. Gelgelelim bu kangurular arasında ne farklar var.

Her Yöne Ergonomik Kanguru

Bu modelde bebeğinizi oldukça fazla pozisyonda taşıyabiliyorsunuz. Bebeğinizin fiziksel özelliklerine de bağlı kalarak onu dışa dönük ya da kendinize dönük taşıyabilirsiniz. Böylelikle diğer kanguru modellerinde ki gibi tek yönlü bir taşıma kısıtlamasıyla karşı karşıya kalmazsınız. Her yöne kangru fiyatları diğer standart kangurulardan biraz fazla olabilir. Ancak ödenen küçük farklarla büyük rahatlıklar satın almış olabilirsiniz. Çünkü her yöne ergonomik bebek kangurusu alan ve kullanan anne babalar oldukça memnunlar.

Standart Ergonomik Kanguru

Standart modelde bebeğinizi kendinize dönük taşıyabilirsiniz. Bazı anneler ya da babalar bu modeli de tercih edebilmektedirler. Anne ve babalar bir çok kanguru, anakucağı ve ya puset inceledikten sonra karar veriyorlar. Artı sling bakanlar ve ya deneyenler bile var. Tüm bu araştırmalardan sonra kendi bebeklerine en uygun ürünü bulmaya çalışıyorlar. Mamadusbaby ergonomik kanguruları zengin tasarımlarıyla hayranlarını bekliyor. Standart ergonomik kanguru fiyatları her yöne kanguru fiyatlarına göre daha uygun olmaktadır.

Yenidoğan Aparatlı Kanguru

Yenidoğan kanguru modeli aslında standart kanguru modellerine ek olarak verilen kundak ile kullanırsınız. İlk ay (infant) bebeklerinin kilo ve ya gelişim durumlarına bağlı olarak kullanılan aparattır. Kısacası bu aparatla bebek kangurunuza sabitlenmiş olur. Hem bebeğinizin konforlu bir şekilde taşınması sağlanmış olur hem de taşıyıcısına rahat bir taşıma imkanı sunar. Her yöne kanguru modellerinde yenidoğan aparatlarına gerek duyulmaz. İlave küçük bir destek gerekmesi durumunda bu ürünlerle birlikte küçük bir de yastık gönderiyoruz.

En İyi Ergonomik Bebek Taşıyıcı

Bebek taşımak için oldukça fazla ürün var. O halde en iyi ergonomik kanguru hangisidir? En iyi kanguruya karar verecek olan sizlersiniz. Hayatınızın akışına hakimseniz. Kendinizi ne kadar iyi tanıyorsanız kararlarınız da o kadar yerinde olacaktır. Sling ne kadar kullanışlı olabilir. Ya da puset ne kadar taşınabilir olabilir. Bunun yanında ana kucağı sıcaklığını yakınlığını nasıl sağlarsınız. Bebek kangurusu seçerken hangi aşamaları dikkat almalısınız. Bir başka deyişle Bebek taşıyıcı kullanmaya ne zaman başlayabilirsiniz. Bebek taşıyıcı güvenliği ve kalça displazisi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz. İnternette yapacağınız uzun araştırmalar sonucunda ve aktif kullanan anne ve babaların paylaştıkları deneyimler sonucunda kararlarınız daha belirgin hale gelecektir.

Mamadusbaby Ailesi.