Mamadusbaby Kanguruları

Mamadusbaby Kanguruları, Türkiye’de üretilmektedir. Hem iç pazar hem de global bir satış ağına sahiptir. Kangurularımız bebek sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Bu kapsamda sayısız testten geçmektedirler.

Türkiye’nin güvenilir markası haline gelen Mamadusbaby anne ve babaların öncelikli tercihleri arasındadır. Yüzlerce farklı desen ve modelle tüm anne ve babalarımızın tercihlerine ulaşmaya çalışıyoruz.

7/24 online satış yeteneğine sahip olan firmamız anlaşmalı bebek mağazalarında da fiziksel satış olanakları sunmaktadır. Sizi de bu büyük kanguru ailesi arasında görmekten mutluluk duyarız.

Modern Kanguru Üretimi

Firma olarak Mamadusbaby kangurularını hem yurtiçi hem de global satış ağı için özenle tasarlayıp üretiyoruz. Bu arada uzun yıllardır sektörde olmanın avantajıyla diğer ergonomik kanguru üreticileri arasında haklı bir açık ara farklılıklar var. Özellikle kullanılan malzemeler açısından tartışmasız tercih nedeni olabiliyoruz. Ayrıca bilgisayarlı makinelerle hızlı ve güvenli bir üretim sağlayabiliyoruz. Diğer yandan kullanmış olduğumuz tasarımlar hem kız bebek ve ya çocuklar için hem de erkek bebek ve ya çocuklar için ortak kullanılabilen tasarımlardır. Aynı şekilde hem annelerimizin hem de babalarımızın sıkılmadan rahatlıkla ve eğlenerek takacakları kangurular üretmeye çalışıyoruz.

Kanguru Üretiminde Kilit Noktalar

Firma olarak kanguru üretiminde piramidin en altında bebek ve çocuk sağlığı yer alıyor. Aslında her şey onun üzerine eklenerek tasarlanıyor. Çünkü kullanacağınız malzemeler ne kadar sağlıklı ve güvenli olursa kangurunuz da o kadar kullanışlı ve güvenli olacaktır. İşte biz en çok bu alana yatırım yapıyoruz.  Bundan dolayı ürünlerimiz gerekli testlerden geçiriliyor ve ondan sonra ailelerimizin kullanımına soruluyor. Örneğin üretim aşamasında COATS marka iplikler tercih ediyoruz. Bu arada bu iplik hakkında ön bilgisi olan ailelerimiz ne kast ettiğimizi çok iyi anlayacaklardır.

Mamadusbaby Kanguru AZO Boyar Madde Testi

Mamadusbaby Kanguru AZO Boyar Madde içermez diyoruz. Peki nedir bu AZO Boyar madde? Aslında kumaş ve derilerin renklendirmesinde kullanılan sentetik boyalardır. Bu arada bazı AZO Boyar maddeler, belli koşullar altında kanserojen aromatik aminler üretebilirler. Bu yüzden Avrupa da bazı yönetmeliklerle yaklaşık olarak 22 kanserojen aromatik aminin tekstil ve deri ürünlerinde kullanımı yasaklanmıştır. O halde neden kullanıyoruz ya da ürünlerimizde tercih etmiyoruz? Çünkü uzun süre cilde temas etmesi durumunda cilt yoluyla bu kimyasallar emilebilmektedir. İşte tam da bu noktada bebek ve çocuk sağlığı için tehlike arz etmektedir. Sonuç olarak satın alacağınız kangurunun AZO Boyar Madde içermediğini kontrol etmenizde yarar var. Çünkü AZO Boyar Madde içermeyen ergonomik kangurular cilt kanserine yol açmazlar.

Kullanıcı Deneyimi ve Mamadusbaby Kanguru

Evet ürün geliştirme serüvenimizde piramidin en tepesindekiler, anne ve babalar haliyle bebeklerimiz büyüdükçe çocuklarımız. Aslında ürünlerimizi en iyi anlatan genelde sizlersiniz. Çünkü bizimle paylaştığınız anılarınızda Mamadusbaby kanguru ile neler yapılabileceğini de gösteriyorsunuz. Bu yüzden sizden gelen geri dönüşler bizim için çok önemlidir. Aslında ürünü birlikte geliştirmemize de katkı sağlamaktadır. Yalnız karalama kampanyası, rakip firmaların yaptıkları ya da yaptırdıkları sabote etme amaçlı geri dönüşler bize çok fazla şey katmamaktadır. Bu yüzden biz gerçekten ürünümüzü bizden satın alan, kullanan ve gerçekten sorun yaşadığında bu sorununu ifade edebilen insanların değerlendirmelerini dikkate almaya çalışıyoruz.

Tavsiye Edilen Marka Mamadusbaby Kanguru

Sonuç olarak kangurularımızı çok sevdiğinizi ve beğenerek kullandığınızı biliyoruz. Hatta yakınlarınıza ve diğer anne babalara rahatlıkla kanguru tavsiyesinde bulunduğunuzu da biliyoruz. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca ailenizde bize de yer açtığınız için büyük mutluluk duyuyoruz.